BestPazar

yükleniyor

İsim

Marka

1-23 arası ürün gösteriliyor. Toplam 23

URANIUM SC-SM 9/125 1 METRE PIGTAIL

Havale Fiyatı : 20,00 ₺
Fiyatı : 20,00 ₺

URANIUM SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM SFP MODÜL HP UYUMLU

Havale Fiyatı : 478,00 ₺
Fiyatı : 488,00 ₺

URANIUM SC DUBLEX FİBER OPTİK ADAPTÖR

Havale Fiyatı : 16,00 ₺
Fiyatı : 17,00 ₺

UBNT UF-MM-1G MULTI MODE 550METRE SFP MODÜL

Havale Fiyatı : 403,00 ₺
Fiyatı : 411,00 ₺

URANIUM SPL24 24 FİBER OPTİK EK KASETİ

Havale Fiyatı : 39,00 ₺
Fiyatı : 40,00 ₺

RUIJIE REYEE MINI-GBIC-LX-SM1310 1GB SINGLE MODE 10KM LC SFP MODÜL

Havale Fiyatı : 1.232,00 ₺
Fiyatı : 1.257,00 ₺

URANIUM LC-LC SM DX 9/125 1 METRE PATCH CORD

Havale Fiyatı : 133,00 ₺
Fiyatı : 135,00 ₺

D-LINK DEM-432XT 10GBASE-LR SFP+SINGLE MODE SFP

Havale Fiyatı : 2.643,00 ₺
Fiyatı : 2.697,00 ₺

URANIUM LC DUBLEX FİBER OPTİK ADAPTÖR

Havale Fiyatı : 26,00 ₺
Fiyatı : 27,00 ₺

URANIUM PPR12PSCDX 12 PORT F/O SC DX RAL9005 PATCH PANEL

Havale Fiyatı : 519,00 ₺
Fiyatı : 529,00 ₺

URANIUM PRO60MM EK KORUYUCU 60MM (100 LU PAKET)

Havale Fiyatı : 234,00 ₺
Fiyatı : 239,00 ₺

URANIUM 4020 10/100/1000 SM SC 20KM MEDIA CONVERTER

Havale Fiyatı : 1.566,00 ₺
Fiyatı : 1.597,00 ₺

URANIUM PPR24PPLDX 24 PORT F/O LC DX PATCH PANEL

Havale Fiyatı : 620,00 ₺
Fiyatı : 633,00 ₺

URANIUM SC-LC SM 9/125 PATCH CORD 1 METRE

Havale Fiyatı : 133,00 ₺
Fiyatı : 135,00 ₺

IP-COM G311SM 1000BASE-LX SINGLE MODE SFP MODUL

Havale Fiyatı : 905,00 ₺
Fiyatı : 923,00 ₺

TP-LINK OMADA MC100CM FAST ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Havale Fiyatı : 895,00 ₺
Fiyatı : 913,00 ₺
Hp

HPE J4858D PROCURVE GIGABIT SX-LC MULTI MODE SFP

Havale Fiyatı : 2.805,00 ₺
Fiyatı : 2.863,00 ₺

TP-LINK OMADA TL-SM311LS MGBIC 1000BASE-LX SM SFP MODÜL

Havale Fiyatı : 732,00 ₺
Fiyatı : 747,00 ₺

RUIJIE REYEE MINI-GBIC-SX-MM850 1GB MULTI MODE SFP MODÜL

Havale Fiyatı : 1.096,00 ₺
Fiyatı : 1.118,00 ₺

URANIUM FIBER KABLO 20 MT OZEL UCLU TAKILI

Havale Fiyatı : 944,00 ₺
Fiyatı : 963,00 ₺

UBNT UF-SM-10G SINGLE MODE 10GIGABIT 1310NM 10KM SFP MODÜL(TEKLİ)

Havale Fiyatı : 2.114,00 ₺
Fiyatı : 2.158,00 ₺
Hp

HPE J4859D 1G SFP LC LX 10KM SFP MODUL SINGLE MODE

Havale Fiyatı : 4.269,00 ₺
Fiyatı : 4.356,00 ₺